Grupa 5 osobowa
Cena za 64 godziny lekcyjne w ciągu roku szkolnego, Płatność można rozłożyć na 10 rat. Pierwsza rata wynosi 191zł, Pozostałe raty:
Rata 2 - 185zł
Rata 3 - 185zł
Rata 4 - 185zł
Rata 5 - 185zł
Rata 6 - 185zł
Rata 7 - 185zł
Rata 8 - 185zł
Rata 9 - 185zł
Rata 10 - 185zł
Podręczniki nie są wliczone w cenę kursu.
1856zł
Zapytaj o terminGrupa 4 osobowa
Cena za 64 godziny lekcyjne w ciągu roku szkolnego, Płatność można rozłożyć na 10 rat. Pierwsza rata wynosi 222zł, Pozostałe raty:
Rata 2 - 210zł
Rata 3 - 210zł
Rata 4 - 210zł
Rata 5 - 210zł
Rata 6 - 210zł
Rata 7 - 210zł
Rata 8 - 210zł
Rata 9 - 210zł
Rata 10 - 210zł
Podręczniki nie są wliczone w cenę kursu.
2112zł
Zapytaj o terminGrupa 3 osobowa
Cena za 64 godziny lekcyjne w ciągu roku szkolnego, Płatność można rozłożyć na 10 rat. Pierwsza rata wynosi 256zł. Pozostałe raty:
Rata 2 - 256zł
Rata 3 - 256zł
Rata 4 - 256zł
Rata 5 - 256zł
Rata 6 - 256zł
Rata 7 - 256zł
Rata 8 - 256zł
Rata 9 - 256zł
Rata 10 - 256zł
Podręczniki nie są wliczone w cenę kursu.
2560zł
Zapytaj o terminZajęcia indywidualne
Cena za 32 godziny zegarowe w ciągu roku szkolnego, Płatność można rozłożyć na 10 rat. Pierwsza rata wynosi 352zł. Pozostałe raty:
Rata 2 - 352zł
Rata 3 - 352zł
Rata 4 - 352zł
Rata 5 - 352zł
Rata 6 - 352zł
Rata 7 - 352zł
Rata 8 - 352zł
Rata 9 - 352zł
Rata 10 - 352zł
Podręczniki nie są wliczone w cenę kursu.
3520zł
Zapytaj o termin