Szkoła
English Friends

Została utworzona w 2019r. przez nauczycieli z ponad 20 letnim doświadczeniem w nauce języka angielskiego. Naszym celem jest dzielenie się pasją do języka i nauki, tak, żeby nasi Uczniowie potrafili jak najlepiej posługiwać się językiem angielskim w rzeczywistości szkolnej, jak i w życiu codziennym.
Dzięki pracy w małych grupach jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego Ucznia indywidualnie oraz pomóc mu skutecznie rozwinąć takie umiejętności jak słuchanie, czytanie czy pisanie. Jednakże, największy nacisk kładziemy na mówienie, ponieważ wiemy jak ważną rolę odgrywa ono w swobodnym poruszaniu się po świecie. Nasi Uczniowie są dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia w Szkole English Friends były dla Nich nie tylko solidną dawką nauki, ale również czasem spędzonym w przyjaznej i miłej atmosferze. Z entuzjazmem prowadzimy każde zajęcia, ponieważ nasza praca jest również naszym hobby.

Stosujemy również system motywacyjny w postaci drobnych nagród, dzięki którym Uczniowie jeszcze chętniej mobilizują się do pracy. Współpracujemy z kilkoma wydawnictwami, aby jak najlepiej dobrać podręczniki dla danej grupy wiekowej oraz szkolnych wymagań podstawy programowej. To my wskazujemy, którą drogą warto iść, aby dojść do sukcesu.

Olga Remes

Nauczycielka z 16-to letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Studia ukończyła najpierw na Uniwersytecie Warszawskim, po czym kontynuowała je na Uniwersytecie w Białymstoku z ukierunkowaniem na literaturoznawstwo. Od zawsze interesowały ją języki obce, szczególnie skandynawskie. W jej licznych podróżach po świecie Szwecja oraz Finlanda zawsze miały pierwszeństwo.

Swoim Uczniom stara się przekazać pasję do języka i jego kultury. Jej entuzjazm i zaangażowanie sprawiają, że Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia. Dzięki jej zaangażowaniu wielu Uczniów podjęło studia filologiczne, spełniając tym samym swoje największe marzenia.

Izabella Twardowska

Od ponad 22 lat przekazuje Uczniom swoją pasję do języka angielskiego. Z jej pomocą, wiele z nich podjęło studia filologiczne oraz pozyskało międzynarodowe certyfikaty dokumentujące znajomość języka FCE oraz CAE. Wielokrotnie przygotowywała Uczniów do Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego, którzy zdobyli tytuł Laureata.

Studia zaczęła na Uniwersytecie w Białymstoku, tytuł magistra uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizując się w tłumaczeniach zwykłych z dziedziny prawa i ekonomii. Od dziecka jej marzeniem było zostać nauczycielką. Na swoich zajęciach stara się przekazywać Dzieciom wiedzę oraz zamiłowanie do tego języka. Jej radość i pozytywne nastawienie sprawiają, że Dzieci wychodzą z lekcji z uśmiechem na twarzy.

Nauczanie języka angielskiego to nasza pasja!

Zapytaj o dostępny termin już dziś, aby dołączyć do wielu zadowolonych Uczniów szkoły English Friends.

Zapytaj o termin

© enfriends.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona internetowa stworzona przez
Top